ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Parti tyger 9255082
*
nr 925 5082
Parti tyger
50/ 60-tal, Bla Stig Lindberg, Lustgården
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:18:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 17:11:26
1
Vinnande bud
16/11 12:39:23
2
600 kr
16/11 12:39:23
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lustgården textilier tyger vintage
-
6042 Minkjacka
Mink, Nils Bergström, Stockholm, Stl: 36-38 ca. Lä..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:46
-
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:26
-
6207 Resegarderob
Borsalino, skinn, med axelrem. Längd: 55 cm. Djup:..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:06
*
Parti tyger
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5082
Parti tyger
50/ 60-tal, Bla Stig Lindberg, Lustgården
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 17:11:26 | 1 | Vinnande bud |
16/11 12:39:23 | 2 | 600 kr |
16/11 12:39:23 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lustgården textilier tyger vintage
-
6042 Minkjacka
Mink, Nils Bergström, Stockholm, Stl: 36-38 ca. Lä..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:46 -
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:26 -
6207 Resegarderob
Borsalino, skinn, med axelrem. Längd: 55 cm. Djup:..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:06